Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівських чиновників облили фарбою (ВІДЕО)
24 Травня, 11:50

Львівських чиновників облили фарбою (ВІДЕО)

Преставники організації «Розвиток громади», «Української спілки учасників АТО» та представники інших організацій зірвали засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, повідомляє zaxid.net.

Чоловіки облили зеленою і червоною фарбою заступника міського голови з економічних питань Геннадія Васьківа та в.о. директора депаратменту «Адміністрація міського голови» Євгена Бойка.

Засідання виконавчого комітету розпочалось о 10:00. На початку засідання у малу сесійну залу зайшло близько 20 представників ГО «Розвиток громади», «Національного корпусу», «Української спілки учасників АТО» та інших організацій. У цей час у коридорі залишилось ще кілька десятків членів цих організацій. Заступник міського голови Геннадій Васьків повідомив присутнім, що зала не зможе вмістити усіх людей, що чекають у коридорі. Окрім того, вони не подали заявки на присутність напередодні.

Після цього люди з коридору почали вриватись у малу сесійну залу, де проводилось засідання виконкому. Вони у грубій формі почали вимагати у членів виконкому розглянути позачергове питання, при цьому не конкретизували, які самі.

Присутні почали звинувачувати членіввиконкому і чиновників міської ради у виділенні грошей російському бізнесмену Ігорю Чуркіну, махінаціях під час тендерів, виділенні кваритир чиновникам. Один із учасників акції звинуватив членів виконкому у поганій роботі «швидкої» у місті.

Окрім того, учасники акції погрожували зривати усі засідання виконкому та повідомили, що встановлять намети під мерією. У сторону членів виконкому з натовпу також  погрожували:

«Вам, що, бошки повідривати?», – кричали.
«Ви, що, бісів поплутали?».

Найактивнішим учасником акції на виконкомі був Олег Дудок з «Української спілки учасників АТО». Він спілкувався із головуючим на виконкомі Геннадієм Васьківим, агресивно, на підвищених тонах та дозволив собі назвати дружину чиновника «загрозою Україні».

Члени виконкому, зокрема Геннадій Ваській та керуюча справами Марта Литвинюк намагалися втихомирити агресивно налаштованих чоловіків та кілька разів спробували розпочати засідання виконкому.

Раптово відомий у Львові учасник різних акцій протесту Іван Спринський та ще один активіст вилили із термогорняток на Геннадія Васьківа та Євгена Бойка зелену та червону фарбу.
Після цього учасники акції поволі розійшлись.

Схожі новини