Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівських туристів 3 години не випускали з борту літака
19 Травня, 09:23

Львівських туристів 3 години не випускали з борту літака

Сьогодні стало відомо про те, що рейс BKV 2169 «Львів–Анталія», який мав вчора о 15.10 летіти в Туреччину, зі Львові не вилетів, а туристів на три години закрили на борту. Про це Четверту студію телефоном повідомили пасажири.

Спершу рейс мав вилетіти вчора о 15:10, далі його  двічі переносили: на 20:00 та 05:30.

Сьогодні вранці 145 пасажирів врешті пройшли весь необхідний контроль та зайняли місця у літаку, проте, вилетіти їм нікуди так і не вдалось.

“Нас три години не випускали з літака, закрили і все. Спочатку нічого не пояснювали, потім пілоти оголосили, що ніби турецька сторона не дає дозволу на посадку, але випускати з літака відмовлялись. У салоні купа дітей, шум, ніхто нікого не слухає”, – каже пасажирка Олена.

Близько 8 ранку людей таки випустили із літака й з’явилася нова проблема: забрати свій багаж, адже його також відмовляються видавати.

“Я вже не хочу нікуди летіти, у нас відпустка лише на кілька днів, а якщо у Львові така ситуація, то що ж буде в турецькому аеропорту, нас там взагалі слухати ніхто не буде, а провести міні-відпочинок у салоні літака чи аеропорту – сумнівне задоволення”, – сказала Олена.

Вчора, 18 травня, туроператор “Join Up!”, повідомив пресу про те, що у зв`язку з аварійною посадкою рейсу BKV 2170 “Анталія–Львів” відбудуться зміни у розкладі наступних рейсів, для яких буде наданий резервний борт. Проте, мова про перенесення рейсу на 20:00.

Фото: Четверта студія

Схожі новини