Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівський активіст пропонує ввести довічне ув‘язнення за спекулятивні ціни на карантині
24 Березня, 12:02
logo-black

Львівський активіст пропонує ввести довічне ув‘язнення за спекулятивні ціни на карантині

На сайті Верховної Ради України з‘явилась петиція про введення довічного позбавлення волі за спекуляцію товарами першої необхідності під час карантину та надзвичайного стану. Йдеться, зокрема, про різке підвищення цін на продукти харчування, побутову хімію, засоби гігієни, медичне обладнання та лікарські засоби.

Петицію зареєстрував громадський активіст з Львівщини Василь Курій.

«Дуже сумно, що у такий важкий час ми зіткнулись з таким ганебним явищем, як різке, невмотивоване, спекулятивне подорожчання товарів першої необхідності. Я не знаю, як можна назвати людину, яка у такий складний період хоче нажитись на інших. Через тих, хто різко попіднімав ціни на все, люди змушені кілька днів ходити в одних і тих самих масках, не можуть дозволити купити собі елементарних засобів захисту. Я не знаю, як ще назвати таких людей, як не вбивці. Думав навіть над смертною карою для таких горе-бізнесменів, але мої християнські цінності мене зупиняють», – пояснює Василь Курій. 

Активіст вважає, що введення довічного ув‘язнення не суперечитиме нормам українського законодавства, а запровадження такого покарання не складе великих труднощів.

Аби петицію розглянули, вона має набрати 25 тисяч підписів.

Схожі новини