Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівський активіст українізував відомий косметичний бренд із Франції
04 Квітня, 10:48

Львівський активіст українізував відомий косметичний бренд із Франції

Львівський активіст Святослав Літинський змусив відомий французький косметичний бренд Yves Rocher розробити українськомовну версію свого сайту. Досі українцям пропонували лише російськомовну.

Літинський звертався до представництва компанії на території нашої країни «Ів Роше Україна». Та впродовж двох років воно ігнорувало листи активіста, відстоювало свою позицію в судах. 2 квітня програло.

«Обман суду від імені Ів Роше не вдався. Порушники закону знову програли, рішення набуло законної сили, – написав на своїй сторінці у Facebook Святослав Літинський. – Львівський апеляційний суд розглядав апеляційну скаргу Ів Роше на рішення щодо перекладу їхнього інтернет-магазину. Представник Ів Роше з усіх сил доводив, що вони не продають товари на сайті і не знають, хто там продає. Разом з тим, представник забув, що в першій інстанції він не заперечував цього факту і доводив те, що така інформація є рекламою».

Літинський звернув увагу на цей сайт, коли його жінка там замовила косметику.  У 2017 році двічі звертався до «Ів Роше Україна» з листами, у яких просив розробити українську версію свого сайту. Однак компанія на його листи не реагувала. У серпні 2017 року він звернувся до суду.

Фото: Facebook

Схожі новини