Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівський бізнесмен Петро Димінський два роки живе у Греції
17 Жовтня, 11:27

Львівський бізнесмен Петро Димінський два роки живе у Греції

Львівський бізнесмен Петро Димінський перебуває на території Греції. Таку інформацію подає Національне антикорупційне бюро.

НАБУ займалося справою, в якій підозрювало ексміністра енергетики Ігоря Насалика в недекларуванні $3,2 млн позики у Димінського. Зараз розслідування завершено. 6 липня 2017 року Димінський подав судовий позов до Насалика про стягнення відсотків. 18 серпня цього ж року сталася смертельна ДТП за участю автомобіля Димінського. Через кілька днів після аварії бізнесмен покинув Україну на приватному літаку. У грудні 2017 року його оголосили в національний розшук і суд дав дозвіл на його затримання. Інтерпол шукати Димінського відмовився. Також повідомлялося, що справу про ДТП призупинено, передає «Судовий репортер».

Адвокат ексміністра Ігоря Насалика наполягав на одночасному допиті його клієнта і Димінського. Насалик ж взагалі заперечує факт укладення договору позики. Аби позбутися розбіжностей у свідченнях, потрібно провести додатковий допит. НАБУ зазначило, що це неможливо, бо Димінський перебуває на території іншої держави. Аби організувати допит, потрібно мати відповідні погодження з Міністерством закордонних справ України та посольством України в Греції.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 

Схожі новини