Львівський бізнесмен став віцечемпіоном Європи з дзюдо | Львівська мануфактура новин
Львівський бізнесмен став віцечемпіоном Європи з дзюдо
04 Червня, 16:22

У Греції на острові Крит триває чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів. Українська команда на змаганнях цьогоріч представлена не чисельно. Однак усім трьом спортсменам, які виступають під синьо-жовтим стягом вдалось вибороти медалі.

Зокрема срібним призером став львів‘янин Андрій Рікота. У перших двох раундах наш здолав представників Грузії та Бельгії, однак у фіналі поступився австрійському дзюдоїсту. Відтак – срібло у ваговій категорії до 90 кг серед чоловіків 40-44 років, – повідомляє упоавління молоді та спорту Львівської ОДА.

У минулому Рікота був призером чемпіонатів України і міжнародних змагань з боротьби дзюдо і самбо. Тепер він власник стоматологічної клініки. Батько трьох дітей.

Сьогодні за медалі змагатиметься ще одна представниця дзюдо Львівщини Ольга Цімко — вона розпочинає боротьбу на Кубку Європи серед юніорів в Граці.