Львівський бізнесмен з Африки привіз тропічну малярію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівський бізнесмен з Африки привіз тропічну малярію
02 Січня, 14:52

Львівський бізнесмен з Африки привіз тропічну малярію

До Львівської обласної інфекційної лікарні госпіталізували 43-річного львів’янина з тропічною малярією. Стан хворого – середньої важкості, повідомляє ZAXID.NET.

Чоловік – бізнесмен. Останні чотири роки часто бував в африканських країнах. В останні місяці 2018 року провів у Судані і Конго. До Львова повернувся 23 грудня. Перед Новим роком у нього підвищилася температура, з’явилася лихоманка, озноб, головний біль, біль в м’язах, слабкість.

«Пацієнт звернувся по допомогу до лікарів інфекційної лікарні. Думав, що у нього ГРВІ чи грип. Результати аналізів показали, що у нього – тропічна малярія, одна з найважчих малярій. Хворий розповів, що перед поїздками в країни Африки не приймав протималярійних препаратів з профілактичною метою», – говорить лікар-паразитолог львівського обласного лабораторного центру Елла Матіяш.

Малярія – гостре інфекційне захворювання. Характеризується гострим, а інколи затяжним перебігом, періодичними підйомами температури тіла, збільшенням печінки, селезінки.

Є чотири види малярії, найбільш важкою є тропічна малярія, що у 40% закінчується смертю. Захворювання передається від хворої до здорової людини через укуси малярійних комарів.

Відео