Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівський завод модернізував найбільшу за часи незалежності партію пожежних танків
04 Листопада, 15:46

Львівський завод модернізував найбільшу за часи незалежності партію пожежних танків

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», завершило капітальний ремонт та модернізацію майже півтора десятка пожежних танків ГПМ-54.

Упродовж 2019-2020 років виїзні бригади ЛБТЗ відновили у місцях дислокації військ ще більше десяти таких пожежних машин.

Це найбільша партія відновлених та модернізованих пожежних танків, яку замовили та отримали наші військові за період незалежності України. Про це повідомили на офіційному сайті “Укроборонпрому”.

«Аби приступити до відновлення пожежних машин, нам довелося повністю переробити конструкторську та технологічну документацію. На основі спільного рішення з Міністерством оборони України, ми розпочали цей довготривалий та трудомісткий процес разом  з Конструкторсько-технологічним центром озброєння ЗСУ ще у 2018 році. Менше ніж за рік було допрацьовано технологічну та конструкторську документацію для проведення капітального ремонту і модернізації пожежних машин та запущено процес виробництва. А за останні півтора роки підприємством відновлено більше двох десятків пожежних танків», – розповів директор  Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрощук.

Для того, щоб відповідати вимогам військових та забезпечувати ефективну роботу, відновлені пожежні машини зазнали суттєвих конструктивних змін.

«Ми встановили нове гідравлічне обладнання європейського виробництва, яке забезпечує управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини. Встановлено нове бульдозерне обладнання марки ТБС-86 з грейдерним положенням; допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі», – пояснив заступник директора з виробництва ЛБТЗ Богдан Шандра.

Схожі новини