Львівський хор отримав 25 тисяч гривень за саундтрек до серіалу “Чорнобиль” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівський хор отримав 25 тисяч гривень за саундтрек до серіалу “Чорнобиль”
29 Червня, 17:43

Львівський хор отримав 25 тисяч гривень за саундтрек до серіалу “Чорнобиль”

Сьогодні, 29 червня,  у Львові на сцені фестивалю Leopolis Jazz Fest виступив львівський муніципальний хор «Гомін». Cаме цей хор виконав саундтрек до серіалу «Чорнобиль». За промоцію Львова на міжнародній сцені міський голова Андрій Садовий подарував хору 25 тис. грн. Про це повідомляє Захід.нет.

«Ви, напевно, бачили і чули про фільм „Чорнобиль“. І знаєте, що цей фільм був під загрозою зриву. Виникло запитання — терміново зробити фінальний саундтрек. Не знайшли нікого, хто б зміг це якісно зробити. І тут наш муніципальний хор „Гомін“ говорить „ок“. Вони за годину записали фінальний саундтрек. Це круто. Це Львів. Це Україна. Хочу від імені громади міста Львова вшанувати наш муніципальний хор цим дипломом і 25-а тисячами гривень від міста», – говорить Андрій Садовий.

Американці звернулися до керівника ансамблю Львівської філармонії Андрій Яцків за допомогою у створені саундтреку.

“Серіал вже був на етапі закінчення і продюсерам був потрібний чоловічий хор, який би швидко записав цей саундтрек. Ми одразу ж зголосились, швидко зібрались у церкві святого Лазаря та за годину записали композицію «Вічная пам’ять», – каже художній керівник муніципального хору «Гомін» Руслан Ляшенко.

Фото: НВО

Відео