Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівський медичний центр впроваджує міжнародний досвід: вже вилікувано понад 33 тисячі пацієнтів
03 Листопада, 12:49

Львівський медичний центр впроваджує міжнародний досвід: вже вилікувано понад 33 тисячі пацієнтів

Медичний центр сучасної урології та ультразвукової діагностики «Urosvit», що знаходиться у Львові, – це передовий медичний центр, що спеціалізується переважно на лікуванні каменів у нирках, сечовому міхурі та сечовивідних шляхах. Медичний центр «Urosvit»  також забезпечує лікування й інших урологічних захворювань, але особливої уваги заслуговує проведена робота з розвитку центру в області швидкого та безболісного лікування каменів.

Медичний центр «Urosvit» працює з 2010 року. За цей період керівництво медичного центру організувало ефективну і розгалужену систему співробітництва із провідними профільними лікарнями Європи, а саме із сучасними лікарнями у Польщі, Австрії та Німеччині. Налагоджено тісну співпрацю із Королівським Університетом Торонто в Канаді та діагностичним відділенням Ягелонського університету в Польщі.

Завдяки модерному підходу до лікування каменів, медичний центр оснащено найсучаснішим обладнанням. Медичні технології, що використовує «Urosvit» – це останні розробки світової урології, зокрема літотрипсія – надсучасний метод дроблення каменів за допомогою ударних хвиль. Унікальність літотрипсії полягає в її безболісності для пацієнта. Для проведення літотрипсії нирок, жовчного міхура чи сечоводах зовсім не потрібна анестезія. Останніми роками цей метод стали активно використовувати провідні західні медичні заклади. Ще одна перевага літотрипсії – це її дешевизна.

По суті, пацієнт за невеликі гроші отримує швидке видалення каменів, не відчуваючи при цьому ніякого болю, і у той же день повертається додому до рідних. За таких умов фахівці медичного центру вже вилікувати більше ніж 33 000 пацієнтів. Сьогодні діагностика та лікування в клініці доступні практично кожному громадянину України.

«Це стало можливим завдяки високій кваліфікації лікарів медичного центру, надсучасному обладнанню та міжнародній співпраці із закордонними колегами. Звертаючись до медичного центру «Urosvit», пацієнт отримує професійну діагностику та у разі необхідності, – можливість отримати консультацію закордонних фахівців», – вважають керівники медичного центру «Urosvit».

Медичний центр «Urosvit» було засновано, задля боротьби із масштабним захворюванням населення на сечокам’яну хворобу. Як стверджують фахівці, від 1 до 3% активного населення віком від 20 до 50 років мають камені в нирках, сечовому міхурі чи сечоводах. Це великий показник. А кількість людей із дрібними каменями чи піском, що самі виводяться ще більша. Але загальна кількість людей, що мають схильність до каменеутворення вражає. І це означає що тисячі українців кожного року потребують якісного їх видалення та запобігання розвитку хвороби. Камені утворюється з різних причин. В українських реаліях, де багато людей мають проблеми зі здоров’ям, вживають не якісну їжу та не якісну питну воду, проблема утворення каменів дуже актуальна.

Питомої ваги при лікуванні каменів, набуває діагностика. Це перший крок до якісного лікування. Медичний центр «Urosvit» володіє потужною діагностичною базою із сучасним обладнанням та досвідченими лікарями.

Сучасне обладнання медичного центру включає літотриктор, Гольмієвий-YAG лазер, УЗД, ультразвуковий діагностичний комплекс, ультразвуковий сканер, апарат для проведення УХТ, Апарат для проведення МЛТ, УЗД-сканер, урофлоуметр та ін..

Доки вітчизняна медична система проходить складний і довгий шлях крізь медичну реформу, і бореться за існування через мале фінансування, медичний центр «Urosvit» демонструє, яким має бути зразковий український медичний заклад. Медичному центру «Urosvit» вдалося поєднати кращий сучасний міжнародний досвід та українські соціальні реалії, що дає змогу говорити про доступність цін при високій якості надання послуг. «Urosvit» – це комфортний та охайний заклад, в якому приємно перебувати,  і який надає пацієнтам зручний сервіс. Медичний центр пропонує зручну систему запису на прийом до лікаря, якісну діагностику та проведення операцій та видалення каменів у сучасних палатах при максимально коротких термінах. Сьогодні клініка пропонує цікаві знижки пацієнтам, та пільги для учасників бойових дій.

Знаходиться медичний центр «Urosvit» у м. Львів по вул. Івана Огієнка 3, на території Клінічної лікарні Львівської залізниці. Розташована клініка на 1-му поверсі, вхід зі двору. Зв’язатися із медичним центром також можна на сайті https://urosvit.com/ та за телефонами: +38(032)226-30-80; +38(096)700-30-80; +38(099)505-30-80; +38(073)020-30-80.

 

Схожі новини