Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівський музичний гурт збере гроші для дітей Донбасу
15 Грудня, 14:22

Львівський музичний гурт збере гроші для дітей Донбасу

Молодий львівський гурт SECRET FOREST ініціює благодійний марафон. 24 грудня о 19.00 в клубі Picasso разом із румунським гуртом Modiwo дасть добродійний концерт. Зібрані кошти підуть на придбання новорічно-різдвяних подарунків для дітей із 50 малозабезпечених сімей Авдіївки та Вугледара.

“Коли нам ще у вересні організатори фестивалю „З країни в Україну“ запропонували поїхати на Схід, ми без вагань відповіли, що долучимось до ідеї нести українську культуру в східні області й підтримувати там людей. У мене були перестороги лише щодо того, чи поїхати самому, чи брати відповідальність за інших учасників гурту. Та Іра Бенько й Таня Чайковська відразу підхопили ініціативу й через місяць ми були вже в дорозі”, — розповів лідер гурту SECRET FOREST Олександр Макаров.

Концерти в Авдіївці, Вугледарі, Волновасі, спілкування з місцевими жителями зворушили музикантів настільки, що після повернення додому, вони вирішили поїхати на Схід знову. Та цього разу з подарунками для найменших.

 

24 грудня у «Picasso», SECRET FOREST і румунський гурт «Modiwo» репрезентуватимуть нові яскраві програми, музичні інтерактиви та відео, зняте у Донецькій області. Вхід на концерт у фан-зону буде вільним, а для сидіння за столиками можна буде придбати спецзапрошення. У клубі будуть встановлені скриньки для благодійних внесків. Всі гроші звідти будуть використані на новорічні подарунки для дітей із Донбасу.

 

А вже 27 і 28 грудня SECRET FOREST виступить з концертами в самій Авдіївці та Вугледарі.

Ідея взаємодопомоги й турботи виросла до цілого проекту — благодійного марафону „РАЗОМ“, який організаційно підтримали ГО „Фундація Регіональних Ініціатив“ і простір для творчих ініціатив Soul’s Voice. Взяти участь у ньому може також кожен небайдужий. Варто лише прийти і купити картину на виставці „Різдво БЕZМЕЖ“, яку з 17-го до 19-го грудня у готелі „Дністер“ організовує Soul’s Voice. Можна також занести до 20 грудня нові книжечки, розмальовки чи іграшки у пункти збору — редакцію тижневика „Аудиторія“ (Львівська політехніка, вул. Бандери, 12, кімн. 229) та Львівську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Р. Іваничука (пл. Ринок, 9, абонемент, перший поверх) . Долучитися до доброї справи можуть і діти. 22 грудня у студії Mantra house на вул. Дудаєва, 14 відбудеться майстер-клас із виготовлення цукерок для дітей зі Сходу.

Всі ці заходи мають на меті привернути увагу суспільства до тисяч українських родин, які залишаються на лінії вогню.

afisha-secret-forest-modivo
  • 0
  • 566
Схожі новини