Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівський митрополит закликав усунути з бігбордів нецензурну лексику
12 Березня, 17:14

Львівський митрополит закликав усунути з бігбордів нецензурну лексику

Львівський митрополит закликав місцеву владу усунути з бігбордів нецензурну лексику. Відповідний лист архиєпископ і митрополит Львівський владика Ігор Возьняк скерував до голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького та голови міста Львова Андрія Садового.

За словами митрополита, вислови з нецензурною лексикою принижують нашу людську та християнську гідність.

«Нам усім зараз дуже важко: молимося, постимо, збираємо продукти, речі, записуємося у волонтери, чинимо добро тощо, бо в Україні точиться війна», – зазначає владика Ігор на початку звернення.

Відтак наводить цитату апостола Петра: «Не платіть злом за зло чи лайкою за лайку…» (1 Пт. 3, 9). «Паскудство і лаяння – це від демона, не можемо дати себе захопити диявольською технікою, щоб виставляти напоказ капость як пристойні речі», – переконаний архиєпископ і митрополит Львівський.

Архиєрей запропонував альтернативу цим словам. Зокрема він запропонував підсилити тексти на щитах цитатами Святого Писання. Владика зауважив, що в інших містах вже розміщено на бігбордах богонатхненні тексти.

906e9c24-152d-4c0f-8044-b5f3146b7224

«Дуже прошу відповідальних осіб, щоб негайно познімали непристойні та невластиві нашому народові вислови з рекламних щитів! У нас люди мудрі, ерудовані, високої культури, гідного інтелекту, патріоти, герої – це треба зрозуміти і покінчити з грішним болотом. Дуже надіюся на успішне й швидке виконання цього вкрай необхідного завдання!» – висловлює сподівання владика Ігор.

Схожі новини