Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівський отець вимагає вибачень від «1+1» за згадку греко-католиків у сюжеті про педофілів
18 Травня, 19:59

Львівський отець вимагає вибачень від «1+1» за згадку греко-католиків у сюжеті про педофілів

Сьогодні львівський отець УГКЦ Юрій Бойко звернувся до телеканалу «1+1» з вимогою вибачитися за згадку греко-католицької церкви у сюжеті про вимогу польського сейму збільшити строк ув’язнення для педофілів. Повідомлення отець опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці і сказав, що дає телеканалу 24 години на публічні вибачення, бо інакше вважатиме, що інформація була спеціально продуманим кроком і є елементом інформаційної війни проти Української Греко-Католицької Церкви.

У сюжеті про педофілію за 17 травня ведуча ТСН Соломія Вітвіцька й справді згадала про греко-католиків.

«Питання про посилання покарання загострилося після виходу скандальної документальної стрічки. Двогодинний фільм «Тільки не говори нікому» викриває сексуальне насилля в польських греко-католицьких церквах, а також факт замовчування злочинів церковними ієрархами», – сказала  журналістка.

У згаданому фільмі насправді розповідається про педофілію у Польській католицькій церкві.

«Доводжу до відома керівництво телеканалу, що в Польщі діє єдина греко-католицька Церква і нею є УГКЦ. Вона діє у статусі митрополії, яка має дві єпархії. З огляду на те, що подана телеканалом «1+1» інформація завдала поважної моральної шкоди УГКЦ і її вірним, вимагаю від  «1+1» публічного спростування і вибачення за висвітлення фальшивої інформації протягом 24 годин.»

Фото: 1+1

Схожі новини