Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівський перинатальний центр тепер має транспортний інкубатор для немовлят
25 Липня, 18:00

Львівський перинатальний центр тепер має транспортний інкубатор для немовлят

Львівський обласний перинатальний центр отримав медичну гуманітарну допомогу з ЄС. Від лікарів та жителів німецьких міст Потсдам та Дрезден лікарня отримала транспортний інкубатор для передчасно народжених діток, офтальмоскоп, лазерний регулятор зору та медикаменти, повідомляє пресслужба ЛОДА.

У прес-службі зазначили, таке обладнання перинатальний центр отримав вперше.

«Це дуже важливе посилення матеріально-технічної бази, оскільки транспортний інкубатор передбачає транспортування дітей з віддалених районів області. Для дітей, які народжуються передчасно, дуже важливо створити умови, максимально наближені до внутрішньоутробних. Важливо, щоб кожна дитина, яка народжується, мала доступ до сучасних підходів до лікування, перебування в клініках та транспортування у спеціалізовані клініки», — зазначила керівниця Центру.

Раніше німецькі партнери передавали ліки для «поспішайок», апарати ШВЛ, рентген-апарати, які були скеровували у медзаклади Миколаєва, Чернігова, Києва, Харкова, Сіверськодонецька та інших міст.

Цього разу німецькі партнери передали на 10 тисяч євро лише медикаментів. Також благодійники передали обладнання, за допомогою якого можна діагностувати порушення зору у новонароджених і передчасно народжених, та здійснювати лазерну корекцію зору.

50018409-bebd-47a8-b0fb-2d20a0bd4e32
Схожі новини