Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівський підприємець намагався підкупити військову прокуратуру
18 Грудня, 12:38

Львівський підприємець намагався підкупити військову прокуратуру

Шевченківський райсуд Львова оштрафував директора ТзОВ «Отаман» Тараса Машівського на 8,5 тис. грн за хабар у 133 тис. грн, який той дав військовій прокурорці за закриття кримінального провадження, повідомляє Zaxid.net.

Машівського зі ще одним підприємцем затримали 2 березня на хабарі. Вони хотіли за винагороду закрити кримінальне провадження за фактом заволодіння державними коштами при закупівлі житла для військовослужбовців-учасників АТО у Новому Роздолі на суму понад 5 млн грн.

Машівському встановили заставу у 140 тис. грн, яку за нього сплатили через два дні. Тоді ж прокуратура повідомляла, що за пропозицію хабара Машівського можуть ув’язнити до 8 років. У ході слідства він уклав угоду із прокурором про визнання винуватості. Обидві сторони погодились на покарання у вигляді штрафу.

Суддя Шевченківського райсуду Валентина Свірідова під час судового засідання наклала на Машівського штраф у розмірі 8500 грн, а також на три роки заборонила йому займати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Схожі новини