Львівський студент Денис Савляк не повернувся з дня народження подруги | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівський студент Денис Савляк не повернувся з дня народження подруги
18 Червня, 17:58
logo-black

Львівський студент Денис Савляк не повернувся з дня народження подруги

Юлія Швидко

Уже добу батьки 19-річного другокурсника історичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка Дениса Савляка розшукують сина. Останній раз він зателефонував матері вчора о сьомій вечора. Казав, що повертається зі святкування дня народження подруги, яка мешкає у студентському гуртожитку на вул. Медової Печери.

«Син з товаришами живе у гуртожитку на вулиці Хімічній. Вчора його подруга запросила на свій день народження. Коли повертався, набрав матір. Казав, що вже свято закінчилося. Повертався додому через Винниківський ліс. О восьмій ще писав подрузі. О дев’яті був в Instagram. Після того від нього ні звісточки. Телефон мовчить. У гуртожитку не ночував. Сьогодні не прийшов на останній у цій сесії іспит», – розповідає LMN батько зниклого хлопця Олександр Савляк.

Батьки студента мешкають у Хусті Закарпатської області. Там написали заяву у поліцію. У Львові звернулися до спільноти «Варта1», яка допомагає розшукувати зниклих людей.

«Нам це зникнення видається досить дивним. З Денисом ніколи раніше такого не траплялося. Де він тепер? Повертався з дня народження в адекватному стані, мав гарний настрій. Можливо, когось зустрів дорогою, чи заблукав? Але син ніколи не водився з поганими компаніями», – бідкається батько.

Всіх, хто володіє будь-якою інформацією про місце знаходження хлопця, просять телефонувати на номер телефону батька: 0971207080 або в поліцію (102).

Фото: Варта1

Відео