Львівський суд покарав прихожанина УПЦ МП, який назвав активістку «дурою» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівський суд покарав прихожанина УПЦ МП, який назвав активістку «дурою»
02 Червня, 17:44

Львівський суд покарав прихожанина УПЦ МП, який назвав активістку «дурою»

Сихівський районний суд Львова оштрафував прихожанина Української православної церкви Московського патріархату на 51 грн за дрібне хуліганство. Чоловік відреагував на протест однієї жінки, яка підтримала військового,  якого побив священник у Хмельницькому.

Про це пише «Главком» з посиланням на постанову суду від 26 травня.

Встановлено, що 2 квітня 2023 жінка прийшла до храму УПЦ МП, що у Львові на вул. Антоненка-Давидовича. Там вона провела одиночну акцію-протест проти побиття військового представниками УПЦ МП у Хмельницькому.

Згодом до жінки почали чіплятись прихожани львівської церкви УПЦ МП, які намагались її прогнати. Крім того, із храму вийшов чоловік, який публічно в присутності інших людей обізвав мітингувальницю «дурою».

«До суду порушник не з’явився, але направив заяву. У ній чоловік зазначив, що не визнає вини. Також наголосив, що слово «дура» або «дурна», не є нецензурним або лайкою. На його думку, це слово належить до нормативних слів української мови щодо яких немає будь-яких заборон до вживання»,  – йдеться у повідомленні.

Однак суд визнав вину чоловіка, зазначивши, що у його діях є ознаки адмінправопорушення за ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки прихожанин УПЦ МП образливо обізвав потерпілу та порушив її спокій.

Відео