Львівських студентів закликають долучитись до тестування безготівкової оплати проїзду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівських студентів закликають долучитись до тестування безготівкової оплати проїзду
16 Серпня, 17:55

Львівських студентів закликають долучитись до тестування безготівкової оплати проїзду

У Львові студентів, які вже отримали транспортні картки ЛеоКарт, запрошують долучитися до тестування безготівкової оплати проїзду на міських автобусних маршрутах. Для цього необхідно зареєструватися, активувати транспортну картку та поповнити її баланс. Про це повідомили у міській раді.

Тестування безготівкової оплати поїздки розпочнеться 18 серпня. Студенти можуть їздити за пів ціни у міських автобусах №1А, 3А, 5А, 10, 39, 62.

Для того, аби долучитись до тестування студентам потрібно:

  • зателефонувати на «гарячу лінію» за номером 0800-303-007 та записатись на прийом до адміністратора у Центрі обслуговування пасажирів (вул. Горбачевського, 10);
  • взяти із собою ЛеоКарт та документ, що посвідчує особу;
  • поповнити картку ЛеоКарт безготівковим способом через термінал у адміністратора. Мінімальна сума поповнення – 75 грн (10 поїздок).

Телефонувати для запису можна уже від сьогодні, 16 серпня.

«Обмежень на кількість поїздок зі знижкою немає. Проте, після закінчення коштів на балансі картки ЛеоКарт, студенту потрібно повторно прийти до Центру обслуговування пасажирів та знову поповнити баланс картки для оплати проїзду зі знижкою», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Після закінчення тестування, поповнити картку ЛеоКарт можна буде різними способами, зокрема: через веб-ресурси онлайн та фізично готівковим чи безготівковим способами.

Водночас студенів, які ще не мають ЛеоКарт закликають подати документи для цього. Детальніше можна дізнатись тут.

Відео