Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівянам безкоштовно проведуть тестування на ВІЛ/СНІД
24 Листопада, 15:01

Львівянам безкоштовно проведуть тестування на ВІЛ/СНІД

Завтра, 25 листопада, біля будівлі Львівської ОДА на вул. Винниченка, 18 з 12.00 до 14.00 проводитимуть експрес-тестування на ВІЛ/СНІД. Тестування безкоштовне і анонімне, пройти його зможе кожен охочий. Результат повідомлять за 15 хвилин, передає zaxid.net.

Наприкінці акції спеціалісти дадуть відповіді на всі запитання учасників акції. Такий захід проводять, аби виявити хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД і допомогти їм зберегти їхнє здоров’я та здоров’я інших людей.

У департаменті кажуть, що ВІЛ-інфекція підстерігає не лише жінок, які надають сексуальні послуги, чи наркоманів. Насправді у групу ризику входять усі, хто хоч раз мав випадковий незахищений статевий контакт. Згідно зі статистикою, 66% усіх випадків інфікування ВІЛ в Україні відбувається саме під час незахищених статевих контактів.

Обстеження на ВІЛ не належить до обов’язкових. Його обов’язково роблять лише вагітним. А невчасно виявлене захворювання призводить до того, що людина, не знаючи про хворобу, заражає нею інших, і у неї виникають різноманітні ускладнення, які значно погіршують життя і призводять до смерті.

Ще один важливий момент – людина, у якої виявлено ВІЛ і вона проходить спеціальну терапію, не передає ВІЛ- інфекцію іншим.

Фото:Galka.if (ілюстративне).

Схожі новини