Личаківський парк оновить танцівниця Ірини Федишин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Личаківський парк оновить танцівниця Ірини Федишин
19 Жовтня, 13:35

Личаківський парк оновить танцівниця Ірини Федишин

Власницею компанії, що виграла тендер, є 23-річна танцівниця шоу-балету

У Львові за 30,5 мільйонів гривень оновлять Личаківський парк. 17 жовтня вже підписали договір із ТОВ «Інвестиційна компанія Укрбудсервіс», повідомляють “Наші Гроші. Львів”.

Більше 12 га, обмежених вулицею Личаківською та Пасічною, зроблять доріжки та відновлять історичні алеї з червоної бруківки.

Розчистять 7,5 гектарів парку: обріжуть старі гілки та дерева, почистять чагарники. Натомість зроблять газони, висадять 155 різних дерев, 2,8 тис. кущів та 7,4 тис. багаторічних рослин. В партерній частині за «Пагорбом слави» висадять бузковий сад, а вздовж Личаківської відновлять алею з робінії псевдоакації. В парку встановлять лавки, урни для сміття, гамаки та 4 велопарковки, – йдеться у повідомленні.

Крім того, облаштують дитячі майданчики «Дракон», «Гірка», «Лазанка» та «Батути», буде відпочинкова зона та майданчик для вигулу собак.

Роботи триватимуть до грудня 2019 року.

У тендері брали участь три компанії. Проте перемогла саме “Інвестиційна компанія Укрбудсервіс”. Її власницею є 23-річна Марта Петричко. Жінка має економічну освіту, проте танцює у шоу-балеті “ІD”, який співпрацює із співачкою Іриною Федишин.

А директором у цій компанії працює мама Марти Петричко – Наталія Петричко.

Відео