Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лише 3 з 14 евакуаційних автобусів з Маріуполя доїхали до Запоріжжя поки що – мер
03 Травня, 15:44

Лише 3 з 14 евакуаційних автобусів з Маріуполя доїхали до Запоріжжя поки що – мер

На підконтрольну Україні територію дісталися лише 3 з 14 автобусів з евакуйованими жителями Маріуполя. Доля решти 11 автобусів і людей у них поки що невідома.

Про це повідомив мер Маріуполя Вадим Бойченко в ефірі телемарафону у вівторок вранці, 3 травня, пише Громадське.

«Ми розуміємо, що десь поділися 11 автобусів, які мали рухатися у бік Запоріжжя на підконтрольну частину нашої держави, але вони десь загубилися, губляться вони у цих фільтраційних центрах, на жаль, вони (окупанти — ред.) забирають і викрадають наших жителів», — заявив Бойченко.

На запитання, скільки таких центрів у Маріуполі та навколо, він повідомив, що 4, і що окупанти прискіпливо проводять «фільтрацію» українців, які виїжджають із Маріуполя.

Бойченко також повідомив, що у вівторок очікувалася евакуація 2 тисяч жителів Маріуполя з окупованого Бердянська Запорізької області, куди вони змогли дістатися самостійно.

«Зараз колона рухається в напрямку Запоріжжя, ще триває ця евакуація… Чекаємо, що вона все-таки відбудеться», — розповідає мер.

За словами мера, зараз у Маріуполі понад 100 тисяч мирних жителів, у тому числі щонайменше 200 безпосередньо на території заводу «Азовсталь».

Схожі новини