Лише 5 громад Самбірщини скерували кошти на батальйон тероборони | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лише 5 громад Самбірщини скерували кошти на батальйон тероборони
14 Лютого, 18:50
logo-black

Лише 5 громад Самбірщини скерували кошти на батальйон тероборони

З 11 громад, що існують на Самбірщині, на забезпечення діяльності окремого батальйону територіальної оборони, скерували кошти лише п’ять. Загальна сума, яку скерували громади, станом на сьогодні складає 195 тисяч гривень. Батальйон територіальної оборони дислокується у селі Стрілковичі, інформує Самбірська РДА. 

Найщедрішою виявилась Бісковицька громада, яка передбачила 90 тисяч гривень для тероборони. 45 тисяч скерувала Рудківська громада. 25 тисяч скерували з бюджету Турківської громади, а 20 – з бюджету Стрілківської.  Найменше, 15 тисяч гривень, передбачила Боринська громада. 

Чому не скерували кошти Самбірська, Хирівська, Добромильська, Старосамбірська, Новокалинівська та Ралівська громади, у РДА не повідомляють. 

Нагадаємо, Сили територіальної оборони, як окремий рід сил у ЗСУ створені 1 січня 2022 року на підставі Закону України «Про основи національного спротиву». До цього часу тероборона існувала у структурі Сухопутних військ та здійснювалась через військові комісаріати. 

Записатися до лав сил територіальної оборони означає вступити на військову службу за контрактом в резерві. Для цього громадянам України потрібно мати від 18 до 57 років та звернутися до районного центру комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації, де підкажуть усі подальші кроки. 

Мешканці Самбірщини можуть отримати детальну інформацію у Самбірському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, що у райцентрі  на вул. Мазепи, 17 або за одним із номерів: (098) 9447059 чи (067) 977-12-74. 

Фото Самбірської РДА

 

Відео