Лише у двох районах Львівщини виявили нових хворих на коронавірус: свіжа статистика | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лише у двох районах Львівщини виявили нових хворих на коронавірус: свіжа статистика
11 Липня, 10:16
logo-black

Лише у двох районах Львівщини виявили нових хворих на коронавірус: свіжа статистика

За попередню добу в лабораторіях Львівщини провели 678 досліджень на коронавірус. Лише 7 занедужавших отримали позитивний результат. За увесь час пандемії COVID-19 підтвердили у 137 705 мешканців області. Від ускладнень, спричинених недугою, не стало 3 665 людей, за останніх 24 години один пацієнт не зміг подолати хворобу. Одужали від коронавірусної інфекції 133 396 осіб.

Нові випадки інфікування виявили у двох районах: Львівському – 5 (Львів – 3) та Стрийському – 2.

За 10 липня в Україні зафіксували 290 нових випадків коронавірусної хвороби. 5 заражених померли, передає МОЗ. З виявлених хворих – 23 дитини. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Києві (91), Дніпропетровській (35), Київській (24), Одеській (22) та Харківській (18) областях. Також за минулу добу госпіталізували 374 особи, одужали стільки ж українців.

Нагадаємо, що за добу 9 липня у світі діагностували понад 430 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус, йдеться на сайті Worldometers. Зокрема, у Бразилії зафіксували понад 48 тисяч нових інфікувань, в Індії – майже 42 тисячі, а в Індонезії – понад 35 тисяч випадків. Далі за кількістю хворих у рейтингу знаходяться Британія і Росія. Україна серед країн світу опинилася на 67 місці за кількістю нових інфікувань, серед країн Європи зайняла 13 позицію. У світі за цю добу померли понад 7 тисяч осіб, у яких підтвердили коронавірус. В Європі за добовою смертністю лідирують Росія, Британія, Україна.

Дослідники зараз вивчають, як у людей відбувається подвійне інфікування коронавірусом. Вони розповідають, що у Бельгії невакцинована 90-річна жінка померла після того, як заразилася двома різними штамами коронавірусу – «британським» та «африканським», передає Bloomberg. Вчені припускають, що зараження жінки, ймовірно, відбулося від різних людей. Вона була госпіталізована до бельгійської лікарні в березні і того ж дня у неї діагностували Covid-19. Її стан швидко погіршувався. Вже через 5 днів після госпіталізації хвора померла.

Коли зразки, взяті у жінки, тестували, виявилося, що наявні два варіанти Covid-19. Водночас дослідники не змогли точно сказати, чи саме подвійне інфікування спровокувало таке стрімке погіршенні стану хворої.

Це не перше подвійне зараження коронавірусом. У січні бразильські вчені також повідомляли про виявлення двох випадків ко-інфекції, але результати дослідження цих випадків поки не опубліковані.

Є припущення, що подвійне інфікування може бути більш поширеним, аніж наразі офіційно відомо.

Фото: ілюстративне

 

Відео