Литовець заявляє, що на пункті пропуску «Грушів-Будомєж» у нього вимагали хабар (відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Литовець заявляє, що на пункті пропуску «Грушів-Будомєж» у нього вимагали хабар (відео)
10 Лютого, 18:08

Литовець заявляє, що на пункті пропуску «Грушів-Будомєж» у нього вимагали хабар (відео)

На днях литовець Олексій з дружиною повертався з додому з України. Каже, працівники пункту пропуску «Грушів-Будомєж» вимагали у нього хабар. Олексій записав розповідь про це на відео та вчора виклав його у Фейсбук.

Подружжя відпочивало на Львівщині, відвідували Трускавець, Моршин.

 

«Додому вирішили повертатися через «Грушів-Будомєж», бо нам сказали, що тут менші черги, – розповідає Олексій. –  До мене підійшов митник і так нагло заявив, що моє авто будуть розбирати. Я здивувався, адже на контрабандиста не схожий, їду з відпочинку».

 

Каже, згодом до нього підійшов «товстий чоловік», представився начальником пункту пропуску. Сказав, для того, щоби машину не розбирали, треба заплатити 50 євро. Олексій обурився, мовляв, не везе нічого протизаконного – ні сигарет, ні алкоголю.

 

«Ти розумієш, Олексію, якщо ми поженемо машину в бокс, напевно, ми знайдемо там наркотитки», – передає литовець слова начальника. Каже, він хотів залякати митників відеозйомкою, та його попередили, що відеофіксація на пункті переходу заборонена.

 

Зрештою литовець вторгувався і за те, щоб його авто не рухали, заплатив за 10 євро.

 

«Ми були в горах,  українці всюди нас гостинно зустрічали, – каже. – І ми гарно приймаємо українців, які приїжджають до нас на роботу. За що нам таке на кордоні?»

 

Те, що відбулося на митниці, Олесій назвав «бєзпрєдєлом». Каже, навіть у 1990-х тут такого не було.

Відео можна подивитися тут. 

фото: zik.ua

Відео