Любомира Адамовича знайшли мертвим недалеко власної хати | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Любомира Адамовича знайшли мертвим недалеко власної хати
27 Лютого, 16:16
logo-black

Любомира Адамовича знайшли мертвим недалеко власної хати

Антоніна Скляренко

Майже два місяці в селі Борщовичі Пустомитівського району розшукували 26-річного Любомира Адамовича. Хлопець пропав 3 січня увечері. З того часу не виходив на зв’язок і його ніхто не бачив. Сьогодні чоловіка знайшли мертвим.

«Дуже страшна звістка для місцевих. Хлопець з такої доброї сім’ї, сам спокійний і роботящий. Коли пропав, його всі шукали. Хотіли допомогти. До останку вірили, що знайдеться живим. Десь ходили чутки, що наче хлопця викрали, взяли в рабство. А сьогодні з’ясувалося, що він весь цей час був недалеко біля дому», – розповідає мешканка Борщович Оксана.

Сім’я Адамовичів мешкала наприкінці села. 3 січня хлопець зустрівся з друзями, а потім мав піти в сусідній Яричів до дядька на ніч. Проте, вже за годину, як вийшов з компанії, набрав сестру і сказав, що опинився в якомусь незнайомому місці, не знає як вийти. Далі зв’язок обірвався. Хлопця шукали спочатку своїми силами. Через кілька днів долучилася поліція та нацгвардія. Потім – кінологи та водолази. Прочісували найближчий ліс і поля. Але жодного сліду, який би вказав, куди могла дітися молода людина, не було. Не могли знайти Любомира і за телефонним кодом. Позаяк реєстратор зв’язку показував надто широкий квадрат, де міг дітися хлопець.

«У нас в селі вже за обійстям Адамовичів є такі старі закинуті хати. Їх теж перевіряли, шукаючи Любомира. За тими хатами починається поле. Хлопця знайшли одразу за хатою на полі мертвим. Очевидно заблукав, не зумів знайти дорогу додому. Може, йому стало зле і він впав там. Довго стояв великий сніг, тому собаки не брали сліду. А як зійшли намети й люди тепер почали їздити в поле, бо весна скоро, от його і побачили там», – додає жінка.

Наразі експертиза встановить причину смерті та те, коли саме помер чоловік. Правоохоронці у свою чергу з’ясовуватимуть, чи ніхто не причетний до смерті молодої людини.

Фото: ілюстративне та з домашнього архіву.

Відео