Людей закликають долучитися до флешмобу #ягодуюптахів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Людей закликають долучитися до флешмобу #ягодуюптахів
07 Грудня, 18:55

Людей закликають долучитися до флешмобу #ягодуюптахів

Флешмоб організували, щоб допомогти птахам у той період, коли їм  складно самостійно знайти їжу.

Умови флешмобу: потрібно зробити фото  на тему підгодівлі тварин, оригінально його підписати та опублікувати у “Фейсбуці” з хештегом #ягодуюптахів. Також позначити в дописі департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

За креативність та проявлену ініціативу учасники отримають заохочувальні подарунки.

“Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Найчастіше пернаті гинуть у сильні морози. Для підтримки достатньої температури тіла, вони витрачають значно дуже багато енергії, що отримують з їжі. Та ще важче вдається пташкам пережити затяжні зими, адже тих запасів, що були зроблені восени, не вистачає”, – пишуть у прес-службі ЛОДА.

Кожен може врятувати птахів від голодної смерті. Треба просто розвісити годівнички і не забувати поповнювати їх підходящим кормом. У годівничку можна покласти пшоно, просо, овес, пшеницю, несолене сало, сухофрукти, сушені ягоди горобини, кукурудзяні зерна, терті яблука тощо.

Птахи-кочівники; снігур, дрізд, щиголь, вівсянка не звикли до годівниць. Щоб їм допомогти, не потрібно восени  збирати всі плоди з дерев, а залишати декілька на гілках.

 

Відео