Люди не зможуть платити більше | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Люди не зможуть платити більше
13 Жовтня, 12:14

Люди не зможуть платити більше

У міській раді прокоментували вимогу перевізників

Мерія не підтримує звернення приватних перевізників щодо необхідності підняття тарифу на проїзд. Позицію  міської ради озвучив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Він каже, що саме проблеми з транспортом завжди у топі тем, через які львів’яни звертаються на “Гарячу лінію”.

“В основному мова йде про роботу приватних перевізників. Мешканці незадоволені чистотою в транспорті, технічним станом (машини розвалюються, пошкоджені крісла, відриваються ручки тощо), не їздять по графіку, не випускають на маршрути достатньої кількості машин, хамство водіїв,” – йдеться у повідомленні.

Андрій Білий також констатує, що приватні перевізники на сьогодні не проводить жодних заходів для покращення якості своєї роботи. У мерії розуміють, що вартість палива зростає, що необхідно виплачувати заробітну плату, купувати запчастини, але вважають підняття цін зараз неприпустимим.

Ми повинні також розуміти, що ситуацію, яка виникла, потрібно розглядати з позиції усіх сторін — не лише потреби перевізників, але й пасажирів. Людям зараз не просто виживати через зростання вартості практично на все. Тому вони платити більше за проїзд просто не зможуть, а такі заяви перевізників лише загострюють соціальну напругу.

Чиновник наголосив, на ультиматуми мерія погоджуватись не буде – лише конструктивна розмова.

Відео