Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Люди приховують свої контакти із хворими»: сімейна лікарка з Пустомитівщині заразилася COVID-19
22 Квітня, 16:47
logo-black

«Люди приховують свої контакти із хворими»: сімейна лікарка з Пустомитівщині заразилася COVID-19

Майже тиждень головна лікарка «Центру первинної медико-саніторної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ» Ірина Гнатів лікується від COVID-19. Про свою недугу медик написала у Фейсбук. Вона зазначила, що намагаючись надати якісну медичну допомогу, лікарі ніколи не знають  усього анамнезу пацієнта. Багато людей приховують свої контакти із хворими на коронавірус. Ірина Гнатів додала, що відчула, як змінилося ставлення до неї через хворобу.

«На жаль, ніхто із лікарів не застрахований від цієї хвороби. Ірина Гнатів мала засоби захисту і дотримувалася усіх вимог, але вірус дуже підступний. Ми чітко розуміємо, що медичні працівники є у групі підвищеного ризику, адже постійно наражаються на небезпеку, перебуваючи у прямому контакті з пацієнтами. Лікарі свідомі, що можуть захворіти і йдуть на цей ризик, адже інакше вони просто не можуть», – зазначив голова Українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда.

У Давидові, де працює Ірина Гнатів, LMN розповіли, що лікарка ще тиждень тому відчувала нездужання. Експрес-тест показав негативний результат.

«У четвер, 16 квітня, її госпіталізували у Центр легеневого здоров’я з пневмонією. Там і підтвердили COVID-19. Іра хвилюється, що на неї можуть образитися люди, з якими вона контактувала. Але я від жодного місцевого мешканця не чув кривого слова в її бік. Усі розуміють, співчувають і готові прийти на допомогу», – каже Володимир Керницький, керівник Давидівської сільської ради ОТГ.

Зараз з коронавірусною інфекцією на лікуванні перебувають 7 мешканців Давидова. Ще двоє пацієнтів – зі сусіднього села Пасіки-Зубрицькі.

Ірину Гнатів вважають однією з найкращих сімейних лікарів в Україні. До неї на навчання приїжджають медики з усіх куточків нашої країни.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини