“Люди вибігали в паніці хто куди, діти плакали, такого жаху я ще не переживала”, – очевидиця евакуації через замінування “Кінг Кросу” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Люди вибігали в паніці хто куди, діти плакали, такого жаху я ще не переживала”, – очевидиця евакуації через замінування “Кінг Кросу”
08 Травня, 20:15
logo-black

“Люди вибігали в паніці хто куди, діти плакали, такого жаху я ще не переживала”, – очевидиця евакуації через замінування “Кінг Кросу”

 

Наталія Павлишин

 

Близько 4 тисячі відвідувачів і майже 650 працівників нині евакуювали з торговельного центру «Кінг Кросс» через повідомлення про замінування. Понад годину працювала поліція і вибухотехніки, навіть задіяли спеціально навчену собаку. На щастя, нічого не знайшли. Та люди, які були в той час у гіпермаркеті, пережили неабиякий стрес.

 

 

«Мені було справді страшно. Переді мною до каси стояла старша пані, яка теж була дуже налякана. Мами з маленькими дітками просто залишали корзини з товаром і вибігали. Старші діти почали плакати. Касири, бачила, теж були досить налякані», — розповіла очевидиця евакуації Яна.

 

Жінка каже, що паніки додавало ще й те, що охоронці почали спускати перед касами ролокасети, коли люди ще не вийшли.

 

«То був жах. Потік людей не був врегульований. Світло вимкнули, ескалатори не працювали. Покупці розбігалися хто куди. Лише згодом вийшла охорона і скеровувала людей до виходу. Я — поліціантка, зараз в декретній відпустці, тож можу сказати, що не було дотримано правил безпеки, не було організованості, а просто почалася паніка. З того могло статися немало біди. Я досі в стресі. Певно, найближчим часом сама не ходитиму в гіпермаркети», — додала жінка.

 

Людям так і не пояснили, чи це замінування, чи пожежа.

 

«Було багато поліції, бачила дві пожежні машини, перекрили рух. На території було величезне скупчення людей і автомобілів — усі почали виїжджати. Крім усього довелося ще довго чекати на свій автобус, бо громадський транспорт теж не пропускали».

 

До речі, сьогодні в місті Новий Калинів, що на Самбірщині, анонім повідомив про замінування однієї зі шкіл. Експерти-вибухотехніки, кінолог, слідчо-оперативна група та працівники інших служб евакуювали із школи 545 дітей та 60 працівників й обстежили приміщення та прилеглу територію навчального закладу, проте жодної вибухівки не виявили.

 

 

Фото ілюстративне

Відео