Має 90% ураження легень: львівські медики рятують багатодітну породіллю, хвору на коронавірус | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Має 90% ураження легень: львівські медики рятують багатодітну породіллю, хвору на коронавірус
07 Грудня, 16:58

Має 90% ураження легень: львівські медики рятують багатодітну породіллю, хвору на коронавірус

У Львові медики борються за життя дружини викладача Українського Католицького Університету отця Петра. 37-річна Катерина Терлецька інфікувалася коронавірусом  ще 14 листопада. Тиждень вона лікувалася вдома, а коли стан погіршився – її госпіталізували. Жінку оперативно доправили до лікарні та провели кесарів розтин, на світ народилася недоношена дівчинка, яку назвали Даринкою. Дитину помістили до інкубатора. Сама ж породілля перебуває у важкому стані. Зараз жінка має 90% ураження легенів.

“Якщо минулого тижня моя дружина Катруся і семимісячне немовля в утробі стояли через ковідну пневмонію на краю прірви, то сьогодні вони обидві зірвалися і падають вниз. Якщо в минулу неділю дивом стався перехід з ШВЛ на кисневу маску, то сьогодні лише Божою ласкою їх можна повернути обох. Катруся у медичному сні в лікарні швидкої допомоги, почав прогресувати тромбофлебіт легенів через загущення крові”, – написав отець Петро Терлецький у соціальних мережах.

Священник додав, що ситуація зі станом здоров’я його дружини раптово змінилася  – почалося погіршення стану та киснева недостатність, КТ показало, що у його дружини ураження легенів – 90%.

В сім’ї Терлецьких на повернення мами чекають новонароджена Даринка та її п’ятеро братиків та сестричок. Львів’ян просять про молитву за одужання Катерини.

  • 0
  • 23529
Відео