Майстри кульової стрільби Львівщини стали чемпіонами Європейських ігор | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Майстри кульової стрільби Львівщини стали чемпіонами Європейських ігор
28 Червня, 09:55

Майстри кульової стрільби Львівщини стали чемпіонами Європейських ігор

Учора у Кракові розіграли ще ряд медалей на Європейських іграх. Тут, зокрема, відбувся фінал у стрільбі на 25 метрів з пістолета серед змішаних команд. У боротьбі за золото зустрілись представники України та Чехії. Зустіч завершилась з рахунком 16:6 на користь України. У цій дисципліні Україну на змаганнях представляли спортсмени Львівщини Юлія та Павло Коростильові, повідомили у Львівській ОВА.

За нагороди на змаганнях управління молоді та спорту Львівської ОВА виплатить спортсменам по 80 тисяч гривень. Премії отримають також їх тренери, Сергій та Валентина Коростильові.

Спортсмени тренуються в обласній Школі вищої спортивної майстерності та на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту.

Нагадаємо, це далеко не перші нагороди, які Юлія та Павло, рідні брат і сестра, виборюють для нашої країни.

За підсумками 2022 року Павла визнали найкращим спортсменом Львівщини серед чоловіків. Він заслужений майстер спорту з кульової стрільби. Торік Павло виборов першу для Львівщини ліцензію на Олімпійські ігри у Парижі. Юлія — чемпіонка світу, багаторазова чемпіонка Європи з кульової стрільби, учасниця Олімпійських Ігор.

Раніше золото для України у тандемі з Людмидою Лузан виборола веслувальниця Львівщини Валерія Терета.

Відео