Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Майже 2 мільйони гривень витратили підлітки за програмою “ЄПідтримка”
11 Лютого, 12:07

Майже 2 мільйони гривень витратили підлітки за програмою “ЄПідтримка”

Майже 40 тисяч вакцинованих від COVID-19 підлітків скористалися програмою «єПідтримка», оформивши картки для виплати тисячі гривень. Це 64% від тих дітей, які пройшли повний курс вакцинації, повідомила заступниця міністра з питань цифрового розвитку Марія Карчевич, інформує МОЗ.

 

 

«За кілька днів дії програми відомо, що на 1,2 мільйон гривень було куплено шкільне приладдя та канцелярські вироби, на майже 400 тисяч гривень — товари спортивного призначення, ще 153 тисячі витратили на послуги у сфері освіти», — зазначила вона.

Станом на 11 лютого понад 73 тисячі дітей віком від 12 до 17 років отримали одну дозу щеплення проти COVID-19 і ще понад 62 тисячі мають повний захист від коронавірусу. В Україні діти віком від 12 років можуть щепитися вакциною Comirnaty від Pfizer.

У МОЗ нагадують, що для вакцинації дитини від коронавірусної хвороби батькам достатньо записати її до будь-якого центру щеплення. Їхні адреси та контакти можна знайти на сайті vaccination.covid19.gov.ua або дізнатися за телефоном 800 60 20 19.

Схожі новини