Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Майже 2000 дітей у Львові отримали подарунки з Німеччини
06 Грудня, 09:16

Майже 2000 дітей у Львові отримали подарунки з Німеччини

До Львова прибув «Різдвяний конвой» з Німеччини. До Дня Святого Миколая дітям із малозабезпечених сімей та учасників війни роздали подарунки. Самі ж пакунки подолали дві тисячі кілометрів, а готували їх також діти, передає “Захід.нет”.

У залі цирку зібралися сотні дітей. Сюди Центр соціальних служб запросив тих, чиї сім’ї опинились у скрутному становищі. На кожного із них чекають святково запаковані подарунки. Втім спершу, як і годиться, до чемних дітлахів приходить Миколай. Також сюрприз для дітей підготував і Львівський цирк. І нарешті кожен отримує довгоочікуваний подарунок.

«Усі подарунки зібрані у Німеччині. Їх робили діти у дитячих садочках, школах, подарунки давали забезпечені сім’ї, які казали – ми просто хочемо допомогти», – розповідає представник команди Себастіян Фрідзам.

Загалом до України громадська організація «Різдвяний конвой» привезла 36 тисяч подарунків. Їздять у  країну вже десять років поспіль, і лише вдруге – до Львова. Всього ж дарунки отримали 1800 дітей, з якими співпрацює Центр соціальних служб.

«По списку ті подарунки, що залишаться, підуть у всі райони Львова. І в кожному районі дитина, яка не змогла отримати тут подарунок, зможе взяти на місці в центрі соціальних служб», – каже директорка міського Центру соціальних служб Алла Горбач.

Також свої подарунки отримають діти і в інших містах України.

Фото: Високий Замок.

Схожі новини