Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Майже три години рятувальники гасили пожежу у ресторані на Старосамбірщині
02 Липня, 19:19
logo-black

Майже три години рятувальники гасили пожежу у ресторані на Старосамбірщині

Вероніка Гаєвська

Сьогодні під ранок у відпочинковому комплексі «Княжа брама», що у селі Спас на Старосамбірщині, трапилася масштабна пожежа.

«О 5.55 ми отримали повідомлення про пожежу. Відразу ж виїхали рятувальні бригади зі Старого Самбора, Добромиля, Самбора, Турки, Стрілок. Пожежу локалізували о 7.23, о 8.41 повністю ліквідували» – розповідає LMN Іван Ковальчук, головний інспектор районного відділу ДСНС.

Коли пожежники приїхали, вогонь повністю охопив приміщення. Дерев’яними конструкціями швидко розповсюджувався. Згоріло перекриття споруди та мансардовий поверх, загалом 900 м.кв.

«Проблема в тому, що час виявлення пожежі був пізнім. Вогонь, що йшов із середини, встиг розгулятися, тому так багато шкоди», – продовжує Іван Ковальчук.

Пожежників викликали проїжджі, що трасою Львів-Ужгород їхали ранковими рейсами. До ліквідації вогню залучили 20 рятувальників та 5 одиниць спецтехніки. Причини пожежі встановлюють.

Жителі Старосамбірщини з прикрістю відгукуються про цю пожежу, кажуть, що «Княжа брама» була однією з найкращих в районі, де і готували смачно, і ціни були нижчими, ніж у інших ресторанних комплексах.

Фото: ДСНС

Схожі новини