Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Майже тисячу додаткових місць обіцяють у школах та садках Львівщини
21 Липня, 19:12

Майже тисячу додаткових місць обіцяють у школах та садках Львівщини

У рамках програми «Велике будівництво» на Львівщині хочуть створити майже тисячу додаткових місць у садках та школах. Про це сьогодні, 21 липня, під час пресконференції заявив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Усі школи та дошкільні заклади, над якими працюють в рамках «Великого будівництва», мають запрацювати 1 вересня цього року, інформують у пресслужбі ЛОДА. При чому в нашій області обіцяють додатково створити 483 місця у школах та 505 місць в садках. Також з’являться ще 142 робочих місця: в нових і оновлених закладах працевлаштують 66 педагогів та 76 технічних працівників.

«На ці об’єкти затверджено 201,3 мільйони гривень бюджетних коштів. Найбільша частина грошей надійшла з державного фонду регіонального розвитку – 152 мільйони гривень. Решта – це субвенція з держбюджету, кошти з обласного, місцевих бюджетів та інших джерел», – розповів Максим Козицький.

Гроші виділили, зокрема, на добудову школи та спортзалу у Новому Кропивнику на Дрогобиччині, реконструкцію спортивного комплексу «Шахтар» у Червонограді. Також відновлять спортивне ядро та трибуну стадіону дитячої спортивно-юнацької школи у Буську.

Роботи ведуться на 13 об’єктах.

У селі Дубаневичі Городоцького району триває будівництво школи. Зараз там уже завершені штукатурні роботи та залиті стяжки. Змонтована пожежна сигналізація, утеплено фасад котельні.

На Самбірщині, в селі Викоти, добудовують існуючу школу. Завершили вже внутрішні оздоблювальні роботи та благоустрій.

На Сколівщині, у селі Верхнє Синьовидне, проводять реконструкцію навчального закладу з добудовою. У корпусі, що там існує, розвели опалення. У новому – поклали підлогу, утеплили перекриття.

На базі 2-ї школи-гімназії у Трускавці створюють регіональний центр сприяння здорового способу життя. Там завершили фасадні роботи, перекрили мансардні приміщення.

У Бортятині на Мостищині також реконструюють школу і проводять добудову. Зараз там тривають внутрішні оздоблювальні роботи, змонтовано систему опалення, холодної та гарячої води. Облаштовано пандус і сходи.

У селі Рудники на Миколаївщині завершують будівництво садка. Там вже зроблені внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи.

У садку в Борщовичах на Пустомитівщині вже є чистові стяжки та штукатурні роботи внутрішніх приміщень, прокладено внутрішні інженерні мережі.

На стадії завершення роботи у садку в Зимній Воді. Там вже є плитка, двері, у всіх кімнатах та коридорах завершено внутрішні оздоблювальні роботи.

У селі Чуква на Самбірщині триває реконструкція дошкільного закладу. Там у червні пошпаклювали внутрішні приміщення, поклали плитку на сходовій клітці.

Будівля садка у Великому Любені вже майже готова. Зараз там підводять мережі електропостачання та газопосатчання. Цей заклад зводять з нуля, він буде досить великий – на 150 місць. Матиме дві музичні зали, два спортзали.

На стадіоні Львівського державного університету фізичної культури, на вул Черемшини, влаштовують зараз якісне покриття бігових доріжок і секторів. Львівське училище фізичної культури теж буде мати потужне оновлення. На Княгині Ольги влаштовують мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту. Там зараз встановлюють тентове покриття. Основу вже облаштували.

Жителі Дублян на Самбірщині з нетерпінням чекають завершення капремонту місцевого стадіону. Зараз там облаштовано основу під бігові доріжки, змонтовано трибуни та покриття, систему поливу трави.

Фото: Дивись. інфо

Схожі новини