Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Майже вся територія окупованої Херсонщини під вогневим контролем ЗСУ, – ОК «Південь»
14 Вересня, 16:16

Майже вся територія окупованої Херсонщини під вогневим контролем ЗСУ, – ОК «Південь»

Під українським вогневим контролем знаходиться майже вся окупована територія Херсонщини. Про це повідомила в ефірі телемарафону речниця ОК “Південь Наталія Гуменюк.

За її словами, ЗСУ просуваються та відтісняють окупантів, деморалізуючи супротивника.

«Їхній стан підірваний успіхами наших військ на Харківщині, вони обмінюються між собою новинами. І тим, що вони відчувають на собі, той вогневий контроль, який ми забезпечуємо над майже усією окупованою Херсонщиною», – сказала речниця ОК.

Українські ракетно-артилерійські підрозділи продовжували виконання вогневих завдань, зокрема й по колонах ворожої техніки, Каховському мосту та понтонній переправі в районі Антонівського мосту. ЗСУ вразили скупчення сили та техніки в районі Голої Пристані та Дудчан, а біля останнього — ще й влучили в склад боєприпасів.

За попередніми даними, за ніч росіяни на півдні втратили 27 військових і 2 одиниці автомобільної техніки. Українці також захопили російську бойову машину десанту.

«Ми не можемо оголошувати всі наші успіхи, але ми просуваємось і тіснимо росіян, це дуже їх деморалізує», — підкреслила Гуменюк.

Схожі новини