Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Максим Козицький очолив Львівський обласний осередок партії «Слуга Народу»
16 Червня, 15:42

Максим Козицький очолив Львівський обласний осередок партії «Слуга Народу»

Львівську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив Максим Козицький, голова Львівської облдержадміністрації. Рішення про його призначення ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Кандидатуру Козицького також затвердила Вища рада партії.

39-річний Максим Козицький керував енергетичною компанією в галузі зеленої енергетики (вітрові електростанції). Також очолював компанію з будівництва сонячних електростанцій, займався виробництвом електроенергії в Сокальському вітропарку. За підсумками І кварталу 2020 року тижневика «Деловая столица», очолив рейтинг голів обласних державних адміністрацій, набравши найбільше балів за усіма критеріями. Львівщина також посіла друге місце з динаміки будівництва й увійшла до шістки найліпших за обсягами виготовленої будівельної продукції на душу населення.

Відомі імена членів ради Львівської обласної партійної організації. Це Ростислав Тістик, Юрій Камельчук, Орест Саламаха, Святослав Юраш, Олег Паска, Володимир Мартинюк, Ірина Чех й Орест Чемерис.

Крім Львівської обласної партійної організації, керівників також призначили  і в інших міських та обласних партійних організаціях по Україні.

Нагадаємо, політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої нині входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії — український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними верствами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого й правого екстремізму.

  • 0
  • 432
Схожі новини