Максим Степанов припускає, що українці до кінця цього року зможуть побороти коронавірус | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Максим Степанов припускає, що українці до кінця цього року зможуть побороти коронавірус
08 Квітня, 12:21

Максим Степанов припускає, що українці до кінця цього року зможуть побороти коронавірус

Вчора, 7 квітня, на засіданні уряду міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що вважає можливим повне подолання COVID-19 в Україні до кінця 2021 року, повідомляє Четверта студія.

«Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його. Ми повинні зрозуміти, що в нас буде декілька вакцин одночасно, і окрім заходів до вакцинації потрібно утримуватись від маніпуляції щодо того, який продукт краще… Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року», – сказав Степанов.

Міністр зазначив, що МОЗ розробило національний план вакцинації. У Міністерстві охорони здоров’я хочуть пришвидшити темпи вакцинації проти коронавірусу. Степанов вважає, що, провакцинувавши 60-70 % населення, можна буде досягти колективного імунітету.

Нагадаємо, що в Офісі президента Володимира Зеленського повідомили, що Україна закупить 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 у компанії «Pfizer». Наче вже укладений відповідний договір. Вакцина буде поставлена в країну впродовж 2021 року, а перша партія, за словами Зеленського, очікується вже у найближчі місяці. У самій компанії «Pfizer» про укладення такої угоди поки не повідомляють.

Гендиректор держпідприємства «Медичні закупівлі України» Арсен Жумаділов зазначив, що угода з компанією Pfizer про постачання вакцин від коронавірусу є рамковою, яка не зобов’язує до купівлі або продажу. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук. Можливою вартістю 10 мільйонів доз вакцин Pfizer він назвав понад 5 млрд гривень ($18 за одиницю).

Фото: Четверта студія

  • 0
  • 494
Відео