Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Максима Степанова планують звільнити до кінця року
27 Листопада, 10:03

Максима Степанова планують звільнити до кінця року

Міністра охорони здоров’я Максима Степанова планують звільнити до кінця 2020 року.  Про це передає Українська правда, посилаючись на співрозмовників в оточенні президента Володимира Зеленського і близьких до роботи МОЗ.

Джерела, наближені до МОЗ, підтверджують, що Степанов готується до звільнення. Проте вказують, що є проблема із тим, хто стане новим міністром, оскільки зараз будь-хто, хто зайде на цю посаду – по суті матиме завершення кар‘єри, бо через COVID хорошим міністром бути не вийде.

Наразі кандидатом є нинішній головний санітарний лікар Віктор Ляшко, у якого великі амбіції і який вже втомився бути головним санітаром. За його кандидатуру виступає, зокрема заступник керівника ОП Кирил Тимошенко.

«Степанов, ми думали, класний менеджер. Але він, наприклад, дає доручення про доставку кисню на області, а потім може це зовсім не контролювати. Тому все робиться якось в ручному управлінні», – зазначив співрозмовник в оточенні Зеленського.

Нагадаємо, ще в липні у Верховній Раді зареєстрували проєктпостанови про звільнення Максима Степанова з посади міністра охорони здоров’я.

Фото: УП

 

Схожі новини