Максима Степанова планують звільнити: хто стане новим міністром охорони здоров’я | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Максима Степанова планують звільнити: хто стане новим міністром охорони здоров’я
29 Квітня, 15:33

Максима Степанова планують звільнити: хто стане новим міністром охорони здоров’я

Вчора, 28 квітня, народні депутати зібрали підписи про позачергове засідання Верховної Ради, де розглянуть питання звільнення Максима Степанова з посади міністра охорони здоров’я. Сьогодні, 29 квітня, голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що постанову про відставку Степанова можуть винести в сесійний зал не раніше 15 травня, передає Укрінформ.

Водночас на фракції обговорення цього питання буде десь в десятих числах травня.

Сам же Арахамія каже, що до Степанова ставиться позитивно, але через провальні обіцянки щодо вакцинації «мають бути якісь рішення». Голова фракції не виключає, що це може бути «просто попередження», а, можливо, щось серйозніше.

«Міністр – це політична фігура, це не менеджер, тому має нести політичну відповідальність», – зазначив він.

Арахамія також підтвердив, що на місце Степанова розглядають кілька кандидатур, зокрема і його заступника, державного санлікаря Віктора Ляшка.

«Є кандидатура Ляшка, вона взагалі була на радарі. Деякі ще кандидатури… Я не можу вам казати, тому що якщо я вам зараз скажу, буде як завжди – два тижні будуть перемивати кістки бідним цим кандидатам, які може навіть не будуть кандидатами врешті-решт, але їм вже настільки перемиють кістки, що в них вже зникне бажання взагалі працювати в державній системі», – додав Арахамія.

Фото: Українська правда

  • 0
  • 635
Відео