Мала 100% ураження легень: у Львові коронавірус подолала 91-річна пенсіонерка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мала 100% ураження легень: у Львові коронавірус подолала 91-річна пенсіонерка
29 Жовтня, 14:44

Мала 100% ураження легень: у Львові коронавірус подолала 91-річна пенсіонерка

У Львові від коронавірусу одужала 91-річна Софія Голдак. У жінки було стовідсоткове ураження легень. 10 днів вона пролежала під кисневою маскою в лікарні. Потім іще місяць провела вдома з кисневим концентратором. І от тиждень тому нарешті його зняла. Жінка перемозі над недугою завдячує вакцинації та оптимізму, – пише “Главком” з посиланням на ТСН.

Пенсіонерка симптоми коронавірусу відчула зненацька – у жінки підвищилась температура. Перші кілька днів пані Софія лікувалася вдома, проте стан здоров’я погіршувався.

Медики госпіталізували хвору та підтвердили Covid-19. Десять днів літня пацієнтка провела під кисневою маскою. Після виписки ще місяць пролежала вдома під кисневим концентратором.

Сама пенсіонерка переконана, що побороти тяжкий перебіг хвороби їй вдалося завдяки вакцинації.

Пенсіонерка переконана, що побороти тяжкий перебіг хвороби їй вдалося завдяки вакцинації – Вакцинована 91-річна львів’янка поборола Covid-19, маючи 100% ураження легень (відео)
Пенсіонерка переконана, що побороти тяжкий перебіг хвороби їй вдалося завдяки вакцинації.

У коментарі журналістам завідувачка міського інфекційного відділення Наталія Ралець зауважила, що випадки важкого перебігу Covid-19, серед вакцинованих, в тому числі літнього віку, пацієнтів трапляються вкрай рідко.

До слова, в Україні за останню добу, 28 жовтня, виявлено 26 870 нових випадків Covid-19. Зокрема, захворіли 1824 дитини та 491 медпрацівник.

ФОТО: скрін із відео ТСН

  • 0
  • 2359
Відео