Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Маленькі самбірчанки створюють і продають малюнки, аби допомогти війську
18 Червня, 14:50
logo-black

Маленькі самбірчанки створюють і продають малюнки, аби допомогти війську

Для волонтерства немає вікових обмежень. Це доводить історія сестричок Анастасії Кіс та Яринки Роси з Самбора. Днями дівчатка з бабусею Оксаною принесли у місцеве відділення  «Банку Львів» 1020 гривень. Ці кошти дівчатка зібрали, малюючи малюнки та продаючи їх на вулиці. 

«Найбільша купюра з цієї суми – 200 гривень, решта дрібні. Тобто складно навіть уявити, скільки малюнків дівчатам довелось своїми маленькими ручками створити, до скількох людей підійти і запропонувати. Треба прикласти дуже багато праці і сміливості, щоб показати такий результат. І вони не планують зупинятись – кажуть, що скоро прийдуть ще», – розповідає LMN директорка місцевого відділення банку Галина Котик. 

Дівчатам вісім та десять років.  Вони двоюрідні сестрички. Одна з дівчаток до бабусі приїхала на канікули. Яринка навчається в художній школі, її батько служить у самбірських саперах. Для дівчаток таке волонтерство – своєрідний спосіб допомогти батькові та усім воїнам у боротьбі проти російської збройної агресії. Саме тому серед різноманітних ініціатив, в які могли скерувати кошти, дівчата обрали нещодавно заснований банком фонд «Вільна земля», кошти якого будуть спрямовані на допомогу у розмінуванні деокупованих територій. 

«Звернутись до нас дівчаток надихнула ініціатива молодят, які нещодавно принесли нам після шлюбу подаровані 100 тисяч гривень. Бабуся прочитала цю історію в соцмережах і розповіла внучкам. Ті подумали, що можуть збирати кошти таким чином і фактично за тиждень зібрали тисячу гривень. Треба розуміти, що для дітей – це дуже велика пожертва, в яку вкладено дуже багато зусиль», – каже Галина Котик.  

За таким заняттям дівчата планують провести літо. У перший тиждень не всі самбірчани, яким дівчата пропонували малюночки, з довірою ставились до юних художниць. Та тепер, коли маленькі благодійниці мають чек з підтвердженням першого переказу, сподіваються, що недовірливих коментарів буде менше, а робити добрі справи буде легше. 

 

img_2236
Схожі новини