Маленький львів’янин, який потрапив під обстріл у Вінниці, їде на лікування в Німеччину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Маленький львів’янин, який потрапив під обстріл у Вінниці, їде на лікування в Німеччину
21 Липня, 12:29

Маленький львів’янин, який потрапив під обстріл у Вінниці, їде на лікування в Німеччину

7-річному львів’янину, який постраждав внаслідок обстрілу Вінниці 14 липня, нададуть допомогу в Німеччині. Про це повідомили у Першому медоб‘єднанні Львова.

Там розповіли, що Ромчик разом з мамою поїхав навідати бабусю з дідусем у Вінницю. Принагідно сім’я записалась на консультацію до лікаря у місцеву клініку. Батько Ярослав залишився у Львові.

«Біля 11 години дня зв’язок із сином та дружиною зник. Вся країна дізналася – по Вінниці завдано ракетного удару. Рому батько знайшов у Вінницькій обласній лікарні і тільки три дні тому за результатами ДНК-експертизи дізнався про смерть 29-річної дружини Галини», – розповіли у лікарні.

Зараз хлопчик перебуває у дуже важкому стані. Близько 45% тіла дитини вкрили зовнішні опіки, ще 35% – внутрішні. Як кажуть лікарі, вони настільки глибокі, що місцями навіть досягають кісток. Обгоріло обличчя, верхні та нижні кінцівки, дихальні шляхи. До того ж у Роми закритий перелом лівої руки та кілька уламків від снаряду у черепі.

«Маленького пацієнта транспортували до Львова. Зараз дитина евакуйована з нашої дитячої Лікарні Св. Миколая до Німеччини. На Ромчика чекає ще ряд втручань, у тому числі пересадка шкіри та пластичні операції», – додають медики.

Медики зазначають, що зараз у лікарні приймають дуже важких пацієнтів. За близько п’ять місяців війни спеціалісти уже надали допомогу 5 тисячам постраждалих із найскладнішими воєнними травмами, зокрема мінно-вибуховими, осколковими пораненнями, ампутованими кінцівками та важкими опіками.

Відео