Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Маленький львівський їжачок підірвав Інтернет
09 Грудня, 12:42

Маленький львівський їжачок підірвав Інтернет

Більше двох з половиною тисяч підписників зібрав в соцмережі маленький їжачок зі Львова. Тваринка на фоторгафіях усміхається та грається із побутовими предметами.

Рік – так звати карликового декоративного їжачка. Його власниця Діана пише, що спочатку він був дуже сором’язливим домашнім улюбленцем.

 

“Їжачку 7 місців. Коли я знайшла Ріка у селекціонера, одразу ж закохалась у нього.  Але взаємністю він відповідати не поспішав. Навіть думала, що він мене ненавидить. Постійно закривався, тікав. Настовбурчував колючки. Думала, що йому не комфортно у новій нашій сім’ї. Вже й не знала, як діти”, – каже дівчина, пише Znaj.ua

За кілька місяців тваринка привикла до нової господині. Стала ласкавою.

“Почав усміхатися. Це так вразило, що одразу взяла фотоапарат. Йому це сподобалося. Як професійна модель позує тепер”, – додає Діана.

Львів’янка створила улюбленцю акаунт в Instagram. Тваринка швидко стала справжньою зіркою мережі.  Користувачі висловлюють захват та оцінюють колючого.

“Я ніколи раніше не бачила, щоб тваринка сміялася, а тут таке чудо. А позує як, може дати фору будь-якій професійній моделі”,  – пишуть користувачі соцмережі.

sakth0ubagb2llqoyghazkbprixhdm4gzpng7d5c
x5bufvtolpbzw6lzsxf1acvgc90dyf41uear4bvq
Схожі новини