Малина не панацея. Але корисна, – Супрун – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Малина не панацея. Але корисна, – Супрун
07 Жовтня, 17:45

Малина не панацея. Але корисна, – Супрун

Очільниця МОЗу розповіла, чим може допомогти малина при хворобі

Чай з малиною – смачно і корисно, проте вилікуватися ним неможливо. Так вважає радикальна во міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

За її словами, найперше, чим малина таки допомагає, це підтримує водний баланс.

 

“Коли ми хворіємо, то втрачаємо багато рідини разом з потом при гарячці та під час інтенсивного кашлю. Підтримувати водний баланс в цьому випадку надзвичайно важливо”, – каже Супрун.

Рідина хворому організмові дуже потрібна. А чай з малиною – це ще й іони, а тому краще, аніж просто вода.

Також такий напій полегшує симптоми застуди. Якщо застуда та грип викликані не бактеріальною інфекцією, то людині допоможуть корисна їжа та тепле пиття (власне, чай із малиною).

 

“До речі, у складі малини є ацетилсаліцилова кислота, яка допомагає знизити гарячку та запалення. Саме тому малина також допомагає полегшити симптоми застуди”, – пояснила чиновниця.

Та разом з тим радить пам’ятати, що малина – виключно допоміжний засіб. Тому відмовлятися від ліків, які приписав лікар, не варто. Адже складно визначити, скільки саме потрібно вжити ягоди, щоб отримати бажаний результат.

До того ж, якщо температура нижча 38 градусів, її взагалі не варто збивати. Адже це означає, що імунна система бореться із хворобою.

А ще малина підтримує імунну систему.

“Сира, заморожена, чи перетерта із цукром малина містить флавоноїди, вітамін С, а також трохи цукру. Ці речовини необхідні імунній системі, водночас допомагають боротись з хворобою”, – сказала Супрун.

Коли ж при хворобі нема апетиту, то чай з малиною бодай трохи підживить організм.

Відео