Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Мама схудла на 15 кілограм”: 45-річній Віті Комарницькій з Турки потрібне дороговартісне лікування
11 Серпня, 21:03
logo-black

“Мама схудла на 15 кілограм”: 45-річній Віті Комарницькій з Турки потрібне дороговартісне лікування

Ірина Петришин

45-річна мешканка Турки Віта Комарницька пів року тому дізналася, що хворіє на рак. Про те, що у жінки проблеми зі здоров’ям, запідозрила її донька-фармацевт Аліна. Під час УЗД-обстеження лікарі побачили первинну пухлину в кишківнику, метастази пішли у печінку.

 Зараз Віті Комарницькій потрібне дороговартісне лікування. У її родичів таких грошей немає, тому звертаються до небайдужих людей по фінансову допомогу.

“Ще до початку карантину помітила, що з мамою відбувається щось не те. Вона дуже схудла, за весь цей час втратила близько 15 кілограм. Працює бібліотекаркою, з роботи поверталася виснаженою, ні на що не мала сили,- розповідає LMN дочка Віти Комарницької Аліна. – У березні ми почули цю страшну новину: мама має первинну пухлину в кишківнику. На жаль, вона неоперабельна, тому мамі призначили хіміотерапію. Вона вже пройшла 7 курсів, проте вони не допомогли. Після усіх хімій ми зробили КТ, яке показало негативний результат. Вогнище у печінці тільки збільшилося та з’явився новий метастаз. Тепер лікарі пропонують дороговартісне лікування, яке проводиться в столичному Інституті раку”. 

Зараз пацієнтка не відчуває покращення, вона досить квола. Її чоловік наразі не працює, час від часу їздить на заробітки за кордон. Але через карантинні обмеження поки що змушений залишатися вдома. У Комарницьких, крім доньки Аліни, ще є молодший син.

“Ми дуже хочемо допомогти мамі, вона нам надзвичайно потрібна. Тому й звертаємося до всіх небайдужих. На один курс лікування потрібно 29 тисяч гривень, ще 12 тисяч йде на таблетки – і цього вистачає лише на тиждень”,- додає Аліна.

Реквізити для допомоги:

Комарницька Віта Борисівна – рахунок Приватбанку  5168 7426 0209 1930 

Дочка – Сисан Аліна Сергіївна – рахунок  5169 3075 1139 0598

Фото: зі сімейного архіву

Схожі новини