Мама загиблого Героя із Самбірщини подарувала 4 дрони бригаді сина – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мама загиблого Героя із Самбірщини подарувала 4 дрони бригаді сина
26 Квітня, 16:15

Мама загиблого Героя із Самбірщини подарувала 4 дрони бригаді сина

Мама загиблого захисника Олександра Созанського, Лідія Созанська за майже мільйон гривень придбала чотири дрони для 80-ї бригади ДШВ. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Кошти на закупівлю дронів перерахували родині воїна небайдужі люди.

31-річний Олександр Созанськийіз позивним «Раґнар» загинув 17 лютого під Бахмутом.  Він був командиром батальйону вогневої підтримки 80-ї бригади ДШВ ЗСУ.

17-13

«Бувало, що зі Львівщини приїжджала у Маріуполь на базу до Олександра та готувала хлопцям. Кожен воїн на війні і йому найважливіше потрібно розуміння. Мало того, що він воює, він кожен день переживає стільки стресу, стільки втрачає сил, втрачає здоровʼя і тут йому ще треба викручуватися і рідним щось пояснювати, а це не правильно. Рідні повинні підтримувати, вірити, молитися за нього і допомагати», – розповіла мати полеглого Героя.

Після смерті Олександра Созанського, люди хотіли підтримати сім’ю воїна та надіслали близько мільйона гривень.

«Коли мені сипатися почали перші кошти на карточку в мене так кожен раз аж серце тьохкало. Знаєте, це дуже приємно, але водночас дуже боляче, що я збираю. Але це буде хорошою пам’яттю про сина», – зазначає Лідія Созанська.

За зібрані кошти придбали чотири дрони, оснащені тепловізорами з оптикою нічного бачення.

Нагадаємо, 31-річний Олександр Созанський народився і виріс у Самборі на Львівщині. Навчався у Самбірській середній школі №10. Закінчив НУ «Львівська політехніка», паралельно проходив військову кафедру в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Був командиром роти вогневої підтримки Heavy Weapons Company. Із 2014 року брав участь у бойових діях у складі батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Золоті ворота», згодом вступив до лав «Правого сектору».

У 2018 році приєднався до Збройних сил України. Із початком повномасштабного вторгнення боронив незалежність держави у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема нагрудним знаком «Учасник АТО».

Відео