Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Маріуполь — це медалька, яку росіяни хочуть повісити собі на груди, – Зеленський
05 Квітня, 12:48

Маріуполь — це медалька, яку росіяни хочуть повісити собі на груди, – Зеленський

Маріуполь для рф — медалька, яку вони хочуть повісити на груди. Про це сьогодні, 5 квітня, заявив Володимир Зеленський в інтерв’ю яке транслювали під час єдиного національного телемарафону, пише Суспільне.

Президент підтвердив, що зараз росія накопичує війська для наступу на Донбасі.

“Щодо Донбасу, йде скупчення військ. Однозначно. Там немає ніякої іншої мети. І там ніякої великої стратегії у російської федерації немає. Вони не зайняли цю частину, вони займають Донбас, і Південь України, і коридор до Криму, і Херсонську область і Запорізьку – нам в принципі зрозуміло те, що вони роблять. Для того, щоб у них вдалося – вони будуть битися за Донбас. Маріуполь — це для нас місто, життя. А для них це медалька, яку вони хочуть повісити собі на груди”, – розповів Зеленський.

Також президент зазначив, що перемога України для нього полягає в тому, аби не втратити державний суверенітет.

“Я дуже хочу, щоб ми не втратили сотні тисяч людей. Третє — ніякі не можуть бути розмови про те, що ми дамо можливість Крим назвати чиєюсь територією. Це тільки наша українська територія. Я згоден з тим, що там може бути питання відтермінування цього, ще раз я підкреслю. Може бути таке компромісне рішення, якщо воно буде коштувати цього. І Донбас для мене, і для нас всіх це Україна. Про території, які вони тимчасово окупували зараз, ми про них просто не говоримо. Навіть не обговорюється будь-який статус тих територій, які наші, або які були повністю під нашим контролем до 24 числа. Про це ми не говоримо”, — зазначив Зеленський.

Окрім того, він додав, що необхідно знайти вихід щодо статусу ОРДЛО.

“Ми повинні знайти вихід з цієї ситуації. Для нас ці території як українські, і збереження їх статусу як українських дуже важливо. Я вважаю, що це одна із принципових та важливих для нас речей. Але ще раз повторюсь, я вважаю, що це буде найскладніша історія”, — наголосив президент.

Схожі новини