Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Маркевич розповів, хто стане новим тренером національної збірної
07 Серпня, 19:45

Маркевич розповів, хто стане новим тренером національної збірної

Мирон Маркевич повідомив, що покидає свою посаду голова комітету збірних УАФ. За його словами, новим тренером збірної України в понеділок, 9 серпня, виконком УАФ призначить Сергія Реброва.

«Після закінчення чемпіонату Європи мене все частіше переслідувала думка, що я ще не сказав свого останнього слова як тренер. Тому й вирішив, що з роботою функціонера пора завершувати. Користуючись нагодою, хочу побажати Сергію Реброву, якого 9 серпня призначать новим головним тренером національної збірної України, успіхів. Він на мою підтримку завжди може розраховувати», – сказав він в інтерв’ю Meta Ratings.

03bf3fc6-86ae-4cf0-88b0-2495604d6ea5

Раніше у ЗМІ поширювалась інформація про призначення Маркевича головним тренером збірної, проте він це заперечив, пише журналіст Ігор Бурбас:

«Мені навіть не пропонували збірну. Просто поставили перед фактом, що тренером буде Ребров. Сказали і далі очолювати комітет. Я подав у відставку».

71885507-e3ed-43e3-b3d9-60407367fb81

За інформацією Sport.ua, Ребров має підписати контракт на два роки з можливістю продовження ще на рік. 47-річний фахівець на початку червня очолив еміратський «Аль-Айн», проте, як пише Meta Ratings, йому вдалося владнати питання з клубом, які йому заважали стати головний тренером збірної.

Нагадаємо, що тиждень тому Андрій Шевченко повідомив про завершення контракту з Українською асоціацією футболу та покинув пост головного тренера збірної України

  • 0
  • 1829
Схожі новини