Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Маркіян Мальський очолить ЛОДА: його кандидатуру підтримали у Кабміні
26 Червня, 15:08

Маркіян Мальський очолить ЛОДА: його кандидатуру підтримали у Кабміні

Сьогодні на засіданні Уряду розглядали кандидатури на посади восьми голів ОДА, які подав президент Володимир Зеленський. Кабмін підтримав усі призначення. У цьому переліку – і прізвище Маркіяна Мальського на пост очільника Львівської облдержадміністрації.

«Щойно Кабмін погодив кандидатуру Маркіяна Мальського. Чекаємо указу Президента. Кажете, країна в смартфоні не можлива? У нас хоч колись щось запитували щодо призначень? Володимир Зеленський, Андрій Богдан, Юлія Мендель – респект! – написала на своїй сторінці у Фейсбуці громадська активістка Галина Янко. – Чи не вперше посаду не продали за якісь умови чи преференції, і інші продаватися не будуть, принаймні Львівщина матиме таку розкіш на сьогодні».

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський назвав трьох кандидатів на посаду голови Львівської ОДА та попросив на своїй сторінці у соцмережі громадськість підтримати когось із запропонованих прізвищ. Серед них були: 43-річний кандидат економічних наук Денис Шмигаль, 38-річний директор компанії «Еко-Оптіма» Максим Козицький, 35-річний Маркіян Мальський. Останній отримав найбільше народної підтримки, понад 50% голосів віддали за нього.

Мальський є почесним консулом Австрії у Львові та керує західноукраїнською філією юридичної компанії Arzinger. Автор трьох книг, понад 100 наукових і 300 публіцистичних статей. Він є сином дипломата та науковця Маркіяна Зіновійовича Мальского.

Схожі новини